Volná pracovní místa

Máte zájem pracovat v naší společnosti? U nás naleznete nejen stabilitu zaměstnání a rovnocenné vztahy na pracovišti, ale také i možnost osobního a profesního růstu. Každý nově přijatý zaměstnanec vždy projde vstupním zaškolením. Dbáme na důkladně prováděném hodnocení a odměňování všech našich zaměstnanců i na jejich dalších sociálních výhodách. 


V současné době hledáme zaměstnance na tyto pracovní pozice:

 

Výrobní závod Třebíč

  • svářeč kovů
  • strojní zámečník
  • strojní zámečník - obsluha stroje: hoblovka hran, zakružovací stroj
  • NC obráběč kovů - horizontální vyvrtávačka, horizontální obráběcí centrum
  • specialista IT - senior
  • specialista technolog - nabídkář
  • inženýr kvality
  • svářecí technolog IWT

Bližší informace o nabízených pozicích na tel.: +420 568 504 162. V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na adresu společnosti: PBS INDUSTRY, a.s., Věra Nováková, Průmyslová 162, 674 86 Třebíč či na e-mail: novakova@pbstre.cz nebo jednoduše vyplňte formulář níže.

Kontaktní formulář pro uchazeče o zaměstnání

Pokud Vás zaujal profil naší společnosti a máte zájem o některou z námi nabízených pracovních pozic, vyplňte prosím následující formulář, budeme Vás kontaktovat.

jméno
příjmení
titul
telefonní kontakt
e-mail *
kontaktní adresa
adresa bydliště
mám zájem o pozici
dosažené vzdělání
praxe
jazykové znalosti
další informace
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Informační povinnost podle § 11 Zákona 101/2000 o ochraně osobních údajů určená zájemcům o práci: Rozsah zpracování osobních údajů je pro účel výběrového řízení, resp. sepsání pracovní smlouvy: údaje o vzdělání, praxi, bydlišti, tel. Kontakt (jazyk, kurzy). Údaje budou zpracovány personálním úsekem, zpřístupněny budou ve výše uvedeném rozsahu potenciálnímu nadřízenému uchazeče. Zpracování bude provedeno manuálně. Zájemce o místo má právo přístupu ke svým osobním informacím a má právo požadovat vysvětlení o způsobu nakládání s informacemi o jeho osobě a na odstranění případných závad ve zpracování údajů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

Member of
Partneři: