Studentský program

Podporujeme technické vzdělávání - zapojujeme se do projektů zajišťovaných krajem Vysočina a spolupracujeme se středními a vysokými školami nejen technického zaměření. Hlavní snahou je přispět k zefektivnění spolupráce škol a firem v oblasti technického vzdělávání a tím prezentovat perspektivní technické obory, v nichž není problém sehnat zaměstnání. 

Aktivně spolupracujeme se Střední školou v Třebíči. Studentům třetích ročníků umožňujeme vykonávat třítýdenní praxi ve firmě. Během této doby se o učně starají zkušení pracovníci, kteří je zaučují a seznamují s výrobním procesem. Studenti tak v průběhu praxe mohou sbírat cenné pracovní zkušenosti a následně se dokáží na výrobní proces ve firmě snáze adaptovat.

Kontaktní formulář pro uchazeče o zaměstnání

Pokud Vás zaujal profil naší společnosti a máte zájem o některou z námi nabízených pracovních pozic, vyplňte prosím následující formulář, budeme Vás kontaktovat.

jméno
příjmení
titul
telefonní kontakt
e-mail *
kontaktní adresa
adresa bydliště
mám zájem o pozici
dosažené vzdělání
praxe
jazykové znalosti
další informace
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Informační povinnost podle § 11 Zákona 101/2000 o ochraně osobních údajů určená zájemcům o práci: Rozsah zpracování osobních údajů je pro účel výběrového řízení, resp. sepsání pracovní smlouvy: údaje o vzdělání, praxi, bydlišti, tel. Kontakt (jazyk, kurzy). Údaje budou zpracovány personálním úsekem, zpřístupněny budou ve výše uvedeném rozsahu potenciálnímu nadřízenému uchazeče. Zpracování bude provedeno manuálně. Zájemce o místo má právo přístupu ke svým osobním informacím a má právo požadovat vysvětlení o způsobu nakládání s informacemi o jeho osobě a na odstranění případných závad ve zpracování údajů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

Member of
Partneři: