PBS jede, hledáme i TEBE 

V třebíčském závodě vytváříme ocelové výrobky pro energetické a teplárenské celky – například spalovací kotle a hořáky, části parních turbín, rotační ohříváky vzduchu i unikátní dodávky pro potravinářský průmysl a automotive.

Co se změnilo? 

PBS INDUSTRY se stala členem skupiny „2 JCP“, která do třebíčského výrobního závodu s více než 130letou tradicí přináší svěží vítr do plachet. Nové vedení se věnuje inovacím a investicím do rozvoje společnosti, to znamená nové pracovní příležitosti ve výrobě i v kancelářích.

PROCESNÍ TECHNIK/ ERP & SQL SPECIALISTA / PROGRAMÁTOR JUNIOR

hlavní pracovní poměr

Hledáme spolupracovníky, kteří mají chuť pracovat v přátelském prostředí strojírenské firmy s možností dalšího osobního i kariérního rozvoje.

 

Co po Vás budeme chtít:

 

  • programátorské úpravy ERP Helios v SQL (selecty, propojování tabulek, programování uživatelských Externích akcí, Automatů a podobně)

 

Co byste měl mít:

 

  • orientace v MS SQL databázovém prostředí
  • znalost MS Office – především Excel
  • procesní a logické myšlení

 

Co nabídneme my Vám:

  •  nástupní plat 35.000Kč
  •  po zvládnutí celé agendy růst ve firemní struktuře na pozici ERP leadera, případně dále
  •  zajímavou práci při implementaci ERP Helios iNuvio
  •  možnost podílet se na nastavování procesů ve velké strojírenské firmě
  •  spolupráce s Top Managementem

 

 

V případě zájmu zasílejte životopisy na emailovou adresu: mnovakova@pbstre.cz

 

Kontaktní formulář pro uchazeče o zaměstnání

Pokud Vás zaujal profil naší společnosti a máte zájem o některou z námi nabízených pracovních pozic, vyplňte prosím následující formulář, budeme Vás kontaktovat.

jméno
příjmení
titul
telefonní kontakt
e-mail *
kontaktní adresa
adresa bydliště
mám zájem o pozici
dosažené vzdělání
praxe
jazykové znalosti
další informace
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Informační povinnost podle § 11 Zákona 101/2000 o ochraně osobních údajů určená zájemcům o práci: Rozsah zpracování osobních údajů je pro účel výběrového řízení, resp. sepsání pracovní smlouvy: údaje o vzdělání, praxi, bydlišti, tel. Kontakt (jazyk, kurzy). Údaje budou zpracovány personálním úsekem, zpřístupněny budou ve výše uvedeném rozsahu potenciálnímu nadřízenému uchazeče. Zpracování bude provedeno manuálně. Zájemce o místo má právo přístupu ke svým osobním informacím a má právo požadovat vysvětlení o způsobu nakládání s informacemi o jeho osobě a na odstranění případných závad ve zpracování údajů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

Member of
Partneři:
x