Obchodní kontakty PBS INDUSTRY a.s.

ENERGETIKA

STAVEBNÍ STROJE

 

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ 

Ing. Petr Sýkora
Business director

+420 568 504 301
+420 737 262 876
Sykora@mk.pbstre.cz

 

 

STG díly – potrubí pro plynové turbíny, generátové skříně


Markéta Slámová
Sales manager

+420 568 504 542
+420 702 283 877
Slamova@pbstre.cz

Ing. Jan Nejedlý 
Business Development Manager 

+420 568 504 350
++420 727 806 369
Nejedly@pbstre.cz


 

 

Petr Vaníček
Sales manager

+420 568 504 525
+420 702 217 903
Vanicek@pbstre.cz

 

PROJEKTOVÉ ODDĚLENÍ 

Ing. Petra Foltýnová 
Head of project deparment 

+420 568 504 523
+420 702 129 803
Foltynova@pbstre.cz

Ocelové konstrukce, STG díly 

Jiří Červeň
Project manager 

+420 568 504 500
+420 731 611 991
Cerven@pbstre.cz
 

Lenka Vyskočilová
Sales logistic

+420 568 504 521
+420 737 262 880
LVyskocilova@pbstre.cz


 

Kotle a příslušenství

Ing. Jiří Bedáň
Project manager 

+420 568 504 350
+420 737 262 886
Bedan@pbstre.cz

Ondřej Janák 
Project manager 

+420 568 504 135
+420 722 991 632
Janak@pbstre.cz

 

 

 

 
Member of
Partneři: