Job vacancies

Are you interested in working for our company? You will not only find a stable job and equal relations in the workplace with us but also a possibility of personal and professional growth. Each new employee always undergoes induction training. We pay close attention to a thorough evaluation and remuneration of all our employees and on other social benefits for them.  

We are currently hiring new employees for these positions:

 

Production plant in Třebíč

 

For more details on the positions offered, please call +420 568 504 162. Should you be interested, please send your CV to the company address: PBS INDUSTRY, a.s., Věra Nováková, Průmyslová 162, 674 86 Třebíč or e-mail us at: novakova@pbstre.cz or simply fill in the form below. 

JOB APPLICATION FORM

Kontaktní formulář pro uchazeče o zaměstnání

Pokud Vás zaujal profil naší společnosti a máte zájem o některou z námi nabízených pracovních pozic, vyplňte prosím následující formulář, budeme Vás kontaktovat.

jméno
příjmení
titul
telefonní kontakt
e-mail *
kontaktní adresa
adresa bydliště
mám zájem o pozici
dosažené vzdělání
praxe
jazykové znalosti
další informace
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Informační povinnost podle § 11 Zákona 101/2000 o ochraně osobních údajů určená zájemcům o práci: Rozsah zpracování osobních údajů je pro účel výběrového řízení, resp. sepsání pracovní smlouvy: údaje o vzdělání, praxi, bydlišti, tel. Kontakt (jazyk, kurzy). Údaje budou zpracovány personálním úsekem, zpřístupněny budou ve výše uvedeném rozsahu potenciálnímu nadřízenému uchazeče. Zpracování bude provedeno manuálně. Zájemce o místo má právo přístupu ke svým osobním informacím a má právo požadovat vysvětlení o způsobu nakládání s informacemi o jeho osobě a na odstranění případných závad ve zpracování údajů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

Member of
Partneři: