Bronswerk

Bronswerk Heat Transfer spol. s r.o

Bronswerk Heat Transfer spol. s r.o je strojírenská společnost s historií sahající až do počátku devadesátých let minulého století.

Její výroba a poskytování služeb je zaměřena na zařízení a systémy přenosu tepla v průmyslu.  Společnost má své sídlo v Benešově nad Ploučnicí, v malém městě v severní části České republiky, v bezprostřední blízkosti hranic se SRN.
Společnost Bronswerk má za sebou více než-li  dvaceti letou činnost, etablovala se v různých zemích EU jako výrobce a dodavatel výměníkových systému. Hlavními produkty jsou zejména vzduchem chlazené výměníky tepla, trubkové výměníky tepla, vzduchem chlazené kondenzátory a další strojírenské výrobky týkající se systému přenosu tepla.
V rámci svého oboru, firma poskytuje také servisní činnost, revize a poradenské služby.

Mezi ně patří například kontroly výměníků, strojů a jejich příslušenství, řešení problémů a odhalování nesrovnalostí, návrhy úprav a optimalizace stávajících systémů, mechanické a chemické čištění výměníků, provádíme demontáž a montáž výměníků s jejich příslušenstvím aj. pro ropný, petrochemický a plynárenský průmysl nebo do spaloven.

Bronswerk Heat Transfer se specializuje na proces: návrhů, projektové dokumentace, konstrukce a dodávky systému a jinou tepelnou výměnu systémů.

Firma se snaží neustále rozšiřovat výrobní a dodavatelské studijní programy a poskytnuté služby. Díky licenčním smlouvám pro programy navrhování pro tepelně-hydraulické konstrukce výměníků a proudění tekutin, je společnost schopna připravit návrh a provést dodávku jiného nestandardního zařízení dle přání zákazníka. Vize společnosti je nabídnout, kromě dodávky samostatného zařízení, i kompletní balíček technologických celků.

Member of
Partneři: