2JCP, a.s.

Od roku 2021 stala společnost PBS INDUSTRY,a.s. součástí 2JCP GROUP

2JCP,a.s. je globální dodavatel zařízení pro plynové turbíny, podmořských systémů a tlakových potrubí, potravinářských a obalových konstrukcí.

Naše produkty a služby dodáváme do 50 zemí po celém světě a máme inženýrské kanceláře a výrobní závody v Severní Americe, Evropě a Asii.

Od roku 1992 pomáháme našim zákazníkům dosáhnout lepšího výkonu a spolehlivosti prostřednictvím inovativních řešení filtrace vzduchu, regulace teploty a hluku. Nabízíme komplexní služby a širokou flexibilitu. Vytváříme produkty zákazníkovy na míru a jsme otevřeni neustálému zdokonalování.

 

Historie Společnosti

2JCP byla založena v České republice v roce 1992, v USA v roce 2012 jako GT ICE a v roce 2017 ve Velké Británii jako 2 JCP Ltd. Společně máme dlouholeté zkušenosti s poskytováním podpůrných systémů pro plynové turbíny, podmořská zařízení, nízkotlaká a tlaková potrubí a tlakové nádoby. Původní název firmy pochází z iniciál zakladatelů Jaroslava Pačese a Josefa Černého (2xJ CP). V roce 1997 se 2 JCP přestěhovala do stávajících budov v Račicích u Štětí, kde se i nadále rozšiřuje a vstupuje na dynamické trhy doma i v zahraničí.

 

Cílem skupiny 2 JCP je

... stát se komplexním, úspěšným a udržitelným podnikem respektovaným v každém odvětví, ve kterém působí.

Toho dosáhneme prostřednictvím trvalého růstu a neustálým zdokonalováním. Klademe velký důraz na silné, dlouhodobé a vzájemně prospěšné vztahy s našimi zákazníky, zaměstnanci, partnery a dodavateli.

Naší hlavní myšlenkou je vždy přinést užitek našim zákazníkům.

 

Promovideo

Member of
Partneři: