Osobní kontakty PBS INDUSTRY a.s.

ENERGETIKA

STAVEBNÍ STROJE

 

Jiří Červeň
Head of sales - Energy sector

+420 568 504 327
+420 731 611 991
Cerven@pbstre.cz

 

Petr Šváb
Head of sales unit

+420 568 504 161
+420 731 611 997
Svab@pbstre.cz

STG díly – potrubí pro plynové turbíny,ohříváky

Ing. Jakub Petruška
Key account manager

+420 568 504 421
+420 725 954 957
Petruska@pbstre.cz

 

 

Petr Vaníček
Sales manager

+420 568 504 525
+420 702 217 903
Vanicek@pbstre.cz

 

Ocelové konstrukce

Pavlína Hošková
Sales specialist

+420 568 504 542
+420 727 806 369
Hoskova@pbstre.cz
 

Lenka Vyskočilová
Sales logistic

+420 568 504 521
+420 737 262 880
LVyskocilova@pbstre.cz


Kotle a příslušenství

Ing. Roman Pivnička
Key account manager

+420 568 504 350
+420 737 262 886
Pivnicka@pbstre.cz
 
 

STG díly – generátorové skříně a svařované díly, kooperace

Andrea Dočekalová
Referent prodeje / Sales officer

+420 568 504 523
+420 720 936 965
Docekalova@pbstre.cz
 
Member of
Partneři: